Preskočiť na obsah
MIVA HEAT

Obchod

MIVA HEAT s.r.o.

Nešpecializovaný veľkoobchod

Sídlo
Čakajovce
Od roku
2010
IČO
45 890 421

MIVA HEAT

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Čakajovce 392, 951 43 Čakajovce
Na trhu od
23. októbra 2010
IČO
45 890 421
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.90)
Nešpecializovaný veľkoobchod

Firma v číslach

16
rokov na trhu
2010
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MIVA HEAT

MIVA HEAT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Čakajovce 392, 951 43 Čakajovce. Zapísaná je od 23. októbra 2010 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad maloobchod a veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.

Základné údaje

Obchodné meno
MIVA HEAT s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
45 890 421
DIČ
2023127381
Dátum vzniku
23. októbra 2010
Sídlo
Čakajovce 392, 951 43 Čakajovce
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 27675/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 46.90)
Nešpecializovaný veľkoobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MIVA HEAT zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MIVA HEAT s.r.o.?

Sídlo je na adrese Čakajovce 392, 951 43 Čakajovce.

Čím sa MIVA HEAT s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.

Aké je IČO – MIVA HEAT s.r.o.?

IČO je 45 890 421, DIČ 2023127381.

Kedy vznikla MIVA HEAT s.r.o.?

Vznik: 23. októbra 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Čakajovce 392 951 43 Čakajovce

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MIVA HEAT s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese miva-heat.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.